mgr Daria Syrecka

psycholog

 

IMG 6796Wykształcenie i doświadczenie:

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła całościowe szkolenie  systemowo– psychodynamiczne, przygotowujące do Certyfikatu Psychoterapeuty SNP PTP. W trakcie specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej. Pracuje w Oddziale Klinicznym Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży w Zespole Hospitalizacji Domowej oraz w Krakowskim Instytucie Psychoterapii „Ptaszyckiego”. Prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci i młodzieży oraz psychoterapię rodzinną. W ramach KIP przyjmuje również osoby dorosłe.  Pracowała jako psycholog w Młodzieżowym Ośrodku Rozwoju Społecznego Bonarka CC, prowadząc warsztaty i zajęcia psychoedukacyjne dla młodzieży. Doświadczenie kliniczne zdobywała w trakcie praktyk i staży na Oddziałach Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego.

 

Obszar pracy oraz wykorzystywane metody:

Psychoterapia indywidualna dzieci, młodzieży i młodych dorosłych. Terapia rodzin. Pracuje w oparciu o paradygmaty systemowy i psychodynamiczny. Swoją pracę poddaje superwizji indywidualnej.

 

Dodatkowe informacje:

Interesuje się wczesną profilaktyką zaburzeń psychicznych u dzieci, ukończyła roczne seminarium obserwacji niemowląt pod opieką merytoryczną Anna Freud Centre. Obecnie  uczestniczy w szkoleniu z zakresu terapii wielorodzinnej, prowadzonym przez prof. Eia Asena z Anna Freud Centre.

Rozwój zawodowy kontynuuje biorąc udział w konferencjach psychologicznych i psychoterapeutycznych. 

 

Umów się na wizytę:

 

tel. (12) 341 51 98

 

kom. 508 672 724