terapia przez skype do textu

Wychodząc naprzeciw znaczącej roli wykorzystywania Internetu w naszym życiu, oferujemy terapię psychologiczną online z wykorzystaniem komunikatora SKYPE.
Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które nie mogą w swoim otoczeniu skorzystać z takiej pomocy, dla osób mających trudność z poruszaniem się, często podróżujących lub przebywających za granicą.
Zasady, długość sesji, oraz jej koszt są takie same jak w przypadku sesji odbywającej się w gabinecie. W wyznaczonym terminie terapeuta i pacjent zapewniają odpowiednie miejsce, spokój oraz brak ingerencji osób trzecich. Tym samym terapia on-line niewiele różni się od standardowej terapii.

Rodzaj Czas trwania Cena
Psychoterapia 50 min 100 zł
Konsultacje psychologiczne   90 zł
Coaching rodzicielski 100 zł
UWAGA: Zniżka 20% - pakiet 12 sesji w cenie 10


Aby skorzystać z „Terapii przez SKYPE" wystarczy zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi, oraz zaakceptować regulamin.

Wymagania sprzętowe:

  • Komputer/ tablet/ smartfon
  • Kamerka internetowa
  • Mikrofon
  • Głośniki/ słuchawki
  • Podłączenie do Internetu
  • Zainstalowany komunikator SKYPE

Regulamin „Terapia przez SKYPE"
1.Kontakt z terapeutą odbywa się na zasadzie prowadzonej wideorozmowy on-line.
2.Terapeuta nie ujawnia nikomu treści sesji i tym samym zobligowany jest do zachowania jej tajemnicy.
3.Nagrywanie sesji jest zabronione zarówno ze strony terapeuty jak i specjalisty.
4.Zgłoszenie na terapię on-line następuje po wysłaniu mailowego zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z zapisem w treści: „Zapoznałem się i akceptuję treść regulaminu TERAPII PRZEZ SKYPE, oraz potwierdzam posiadanie wymagań sprzętowych niezbędnych do przeprowadzenia terapii on-line".
5.Do 24 godzin (od poniedziałku do piątku) po wysłaniu zgłoszenia , pacjent otrzymuje mailowe potwierdzenie zapisu na terapię on-line oraz datę i godzinę sesji.
6.Płatność za sesję dokonywana jest przelewem na konto i musi zostać uiszczona najpóźniej na dwa dni przed zaplanowaną datą sesji.
7.Pacjent przesyła (drogą mailową ) potwierdzenie zapłaty za sesję, oraz nazwę swojego kontaktu SKYPE.
8.Terapeuta wysyła przez SKYPE zaproszenie na podany kontakt, które pacjent musi zaakceptować.
9.Sesję można odmówić lub przełożyć najpóźniej na 24 godziny przed zaplanowaną datą i godziną terapii, tylko i wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny na numer 508-478-738.
W przypadku rezygnacji, całość wpłaconej kwoty zostanie klientowi zwrócona na konto.
10.W czasie krótszym niż 24 godziny, nie ma już możliwości przesunięcia i odmowy sesji. W przypadku odmowy, wpłata nie zostaje zwrócona.
11.W wyznaczonym dniu i o danej porze zaplanowanej sesji , terapeuta wykona maksymalnie 3 próby połączenia z pacjentem. Jeżeli pacjent nie odbierze lub nie oddzwoni w przeciągu 10 minut, sesja nie odbędzie się a wpłata nie zostanie pacjentowi zwrócona.
12.W przypadku spóźnienia, sesja nie jest przedłużana.

 

Tutaj możesz pobrać komunikator SKYPE     Skype-icon