Dowiedz się więcej

Żłobek integracyjny Terefere 2 już otwarty!

 Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE zaprasza do swojej drugiej placówki dla Dzieci- żłobka integracyjnego TeReFeRe, przy ulicy Zdunów 18c/1 w Krakowie. 

 

Zapewniamy opiekę nad dziećmi w wieku od 6-go miesiąca do trzech lat, przez pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach: 7:00 – 18:00.

 

Dzięki dofinansowaniu z MRPiPS miesięczny abonament wynosi tylko 330,22 zł/miesięcznie.

 

Terefere powstało z myślą o Mamach, które po okresie pozostawania z małym dzieckiem w domu, zdecydowały się podjęcie pracy. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym Mamy będą mogły bez obaw i wątpliwości zostawić swoje pociechy pod opieką wykwalifikowanego personelu.

 

Na stałe współpracujemy z grupą doświadczonych rehabilitantów, terapeutów oraz psychologów. Integracja w naszym żłobku realizowana jest jako forma wspólnej nauki i zabawy. Dzięki temu pozwala ona na możliwość uczestniczenia w naturalnych warunkach społecznych w zróżnicowanej grupie dziecięcej, ucząc akceptacji i tolerancji i niosąc korzyść zarówno dzieciom będącym w normie rozwojowej, jak i dzieciom ze szczególnymi potrzebami.

 

Istotne jest by każde dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze mogło rozbudzać swoją ciekawość i swój potencjał. Podejmowane przez nas działania mają na celu wspieranie rozwoju emocjonalnego i umysłowego każdego z naszych dzieci oraz zaszczepienie umiejętności współpracy i prób budowania relacji z innymi dziećmi.

 


Prowadzimy warsztaty rozwojowe, rytmiczno-ruchowe i plastyczne - dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę. Istotna jest dobra zabawa, bezpieczeństwo, kreatywność oraz wzmacnianie indywidualnych  zainteresowań najmłodszych!

 

W celu stymulowania rozwoju dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, organizowane są zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju. Zajęcia odbywają się w mniejszych w grupach dwa razy w tygodniu oraz prowadzone są zajęcia indywidualne.

 

Nasza placówka posiada pozytywną opinię Sanepidu i Straży Pożarnej, nowe przestronne sale, plac zabaw oraz zaplecze do Sali Integracji Sensorycznej.

 

Warunkiem do zakwalifikowania jest chęć podjęcia pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka lub plan powrotu do pracy po urlopie: macierzyńskim, rodzicielskim bądź wychowawczym. Czas uczestnictwa w projekcie wynosi 12 miesięcy. Chcemy zapewnić dzieciom najlepszą opiekę i zdjąć troskę o tę opiekę z rodziców, którzy w tym czasie mogą spokojnie pracować

 

Najważniejsze informacje o TEREFERE:

 

- do Żłobka zapraszamy dzieci w wieku od 6-ciu miesięcy  do 3 lat

 

- abonament wynosi 330,22 zł/msc

 

- czynny przez pięć dni w tygodniu (pn- pt) w godzinach od 7:00 do 18:00, przez cały rok!

 

- zapewniamy przestronne sale zabaw i integracji sensorycznej, zaplecze kuchenne, dostosowaną pod najmłodsze dzieci toaletę oraz przystosowaną szatnię. 

 

- adres żłobka Terefere 2: ul. Zdunów 18c/1 Kraków (pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Zakopiańską)

 

Obecnie jesteśmy w trakcie prowadzenia rekrutacji Mam do projektu.

 

Strona naszego żłobka: www.zlobekterefere.pl

 

Zapraszamy wszystkich rodziców do kontaktu: 

 

Tel: 508 672 724, 12 410 56 26 

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 LOGO do umowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

Czym jest psychoterapia indywidualna

Psychoterapia jest formą leczenia opartą na relacji między terapeutą a...

Czytaj więcej

Terapia rodzin

Terapia rodzin (metoda pracy systemowej) to praca z osobami tworzącymi...

Czytaj więcej

Terapia par, terapia małżeńska w Krakowie, Katowicach

Terapia małżeńska lub terapia par, może pełnić różnorodne funkcje. Jedną...

Czytaj więcej

Psychoterapia grupowa

Jest to cykl regularnych spotkań grupowych, prowadzony przez co najmniej...

Czytaj więcej

Zakres stosowania psychoterapii

Zaburzenia nerwicowe – ich charakterystycznym objawem jest lęk. Zaliczyć tu...

Czytaj więcej

Rodzaje psychoterapii indywidualnej

Psychoterapeuci w naszym zespole poddają się regularnie superwizji prowadzonej przez...

Czytaj więcej